Karton Poşet

Karton Poşet

Karton poşet dayanıklılığı ve geri dönüştürülebilir olması dolayısıyla sık tercih edilen bir üründür. Çevreci, ekonomik ve kullanışlıdır. Karton poşet kullanımı diğer poşetlere oranla daha ağır malzemeleri taşımaya da olanak sağlamaktadır. Karton poşetler baskılı ve baskısız olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Baskılı karton poşetler perakende ve hizmet sektöründe oldukça sık kullanılmaktadır.

Baskılı karton poşet

Perakende sektöründe özellikle son zamanlarda daha sık tercih edilir olmuştur. Hizmet sektörünün, satış ve pazarlamanın ayrılmaz bir unsuru haline gelmiştir. Baskılı karton poşetler, markanın bilinirliği ve kalitesini etkileyen reklam unsurudur. Baskılı karton poşetler aynı zamanda ürüne ve markaya talebi arttırmanın yollarından biridir. Markaya özel renklerin ve tasarımların yapıldığı karton poşetler oldukça talep görmektedir. Her ürüne özel farklı şekilde dizayn edilmiş karton poşetler tüketicilerin de daha mutlu ve özel hissetmesini sağlamaktadır. Giyim mağazaları, butikler, takım elbiseler, mont, ceket, kaban, çizme, ayakkabı, aksesuar, kitap mağazaları, çeşitli ürün ve işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Baskılı karton poşetler her ürüne göre farklı boylarda üretilmekte, kullanılan ürün boyuna göre tercih edilmektedir.

Baskısız karton poşet

Baskısız karton poşetler, diğer poşet çeşitlerine göre daha dayanıklı olduğu için çeşitli işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Büyük boydan, mini hediyelik eşya boyuna kadar çeşitli boylarda baskısız karton poşet boyutları bulunmaktadır. Giyim mağazaları, butikler, hediyelik eşya dükkanları, kitap mağazaları gibi genellikle küçük ölçekli işletmeler baskısız karton poşet kullanımını tercih etmektedirler.

Mesaj Gönder
Yardımcı Olabilirmiyim
Merhabalar
İsmin Selçuk
Nasıl Yardım Olabilirim?